fbpx
E-mail: obchod@nerotrade.cz | Tel: +420 721 518 840 | Adresa: Dolní Bečva 604
Úvodní strana » Služby » Provozní služby » Provoz zábavní techniky

Provoz zábavní techniky

Nabízíme kompletní vybavení provozovny zákazníka nevýherní zábavní technikou (jukeboxy, fotbálky, šipky, kulečníky, silové automaty, pokerové stoly, atd.), formou provozu zábavní techniky. Tato zařízení jistě zvýší návštěvnost a atraktivitu provozovny a přinesou Vám i nemalý finanční efekt z tržeb těchto zařízení.

K umístěným zařízením zábavní techniky je možno dodat i různá přídavná zařízení (např. monitory, reproduktory a světelnou reklamu).

Nabídka spolupráce činnosti výherních a nevýherních zábavních zařízení

jukeboxy mp3

Naše firma nabízí hlavně provoz jukeboxů mp3 (New, Classis, Mini, Mural – včetně doplňků – reprosoustavy, mikrofony na karaoke, zobrazovací moduly k příjmu videoklipů) do Vaší provozovny. Při provozu jukeboxu zajišťujeme zastřešení (vyjednání podmínek) s OSA a INTERGRAM a dodávání zdarma pravidelné aktualizace hudebních nahrávek.

Jukebox Classic

Stojanový jukebox Classic

Robustní stojící jukebox v dřevěném korpusu s masivními rustikálními prvky, který vyniká velkým hudebním výkonem určený k ozvučení nejen restauračních zařízení.

Jukebox New

Jukebox v dřevěném kabinetu

Hudební přehrávač postavený na designu klasického jukeboxu v dřevěném korpusu s kovovými prvky kolem displeje. Disponuje vysokým hudebním výkonem určený k ozvučení hospod, barů a jiných restauračních zařízení.

Malý nástěnný jukebox

Nástěnný dřevěný jukebox menších rozměrů s barevným nedotykovým displejem osazen navigačními tlačítky.

Jukebox Mural II

Hudební jukebox se zavěšením na zeď

Nová generace nástěnného jukeboxu s barevným dotykovým displejem, pro snadné ovládání.

Zábavní technika

Kromě jukeboxů umisťuje naše firma do provozu i jinou zábavní techniku jako např.stolní fotbálky, šipky, vzdušné hokeje, silové automaty – boxery, billiardy, atd.)

Vzhledem k rozmanitosti a široké nabídce námi nabízené techniky můžeme plně uspokojit požadavky našich klientů.

Přejete-li se podívat na více produktů, které nabízíme do provozu, navštivte náš e-shop.