fbpx
E-mail: obchod@nerotrade.cz | Tel: +420 721 518 840 | Adresa: Dolní Bečva 604
Úvodní strana » Služby » Obchodní služby » Pronájem zábavní techniky

Pronájem zábavní techniky

Zkušební pronájem s možností odkoupení

V případě, že si zákazník chce jukebox či jiné zábavní zařízení do provozovny pořídit, ale není si jist, zda se mu pořízení vyplatí, má možnost si zboží od nás pronajmout na 4 měsíce na tzv. zkušební pronájem s možností následného odkoupení.

Nájem platí zákazník na 4 měsíce dopředu. Pokud se rozhodne zákazník zboží po uplynutí pronájmu odkoupit, již zaplacený nájem se mu odečítá od celkové ceny zboží. Pokud zboží po skončení pronájmu odkoupit nechce, vrací ho firmě. Po celou dobu pronájmu zboží zůstávají veškeré tržby zákazníkovi.

Dlouhodobý pronájem

Veškeré zboží nabízíme také do dlouhodobých pronájmů. Nájem je možné zvolit na dobu určitou (12 – 48 měsíců) nebo na dobu neurčitou s minimální dobou pronájmu 12 měsíců. Po skončení tohoto pronájmu je možné zboží rovněž odkoupit, ale zaplacený pronájem se neodečítá z ceny zboží. Cena měsíčního nájmu je stanovena dle typu zboží, zvolené doby pronájmu a příp. dle počtu pronajatého zboží. Nájem se platí měsíčně, vždy předem na následující měsíc. U tohoto pronájmu má nájemce možnost poskytnout zařízení dál k pronájmu třetímu subjektu.

Tato varianta je vhodná především pro provozovatele a firmy, kteří by si rádi vzali více zařízení a nemají v úmyslu si je pořizovat nebo alespoň ne v nejbližší době (mají např. pronajaté provozovny na dobu určitou nebo úmysl provozovat toto zboží u někoho v provozovně apod.). Po celou dobu pronájmu zboží zůstávají veškeré zisky (tržby) zákazníkovi.

Dlouhodobý pronájem použitého zařízení

Nabízíme dlouhodobý pronájem jukeboxů, stolních fotbalů, šipek, billiardů, kulečníků a jiné zábavní techniky. Nájem se sjednává na dobu neurčitou minimálně však na dobu 6 měsíců. Po skončení tohoto pronájmu je možné zboží rovněž odkoupit, ale zaplacený pronájem se neodečítá z ceny zboží.

Cena měsíčního nájmu je stanovena dle typu zboží. Nájem se platí na 3 měsíce dopředu, ještě před zavezením zboží. Po uplynutí třech měsíců se nájemné fakturuje měsíčně. U pronájmu kulečníků a billiárdů se platí poplatek za instalaci 2000,- Kč.

Krátkodobý pronájem

Umožňujeme zájemcům využít rovněž krátkodobý pronájem jukeboxů, stolních fotbálků, vzdušných hokejů a ostatních zábavních zařízení – jedná se např. o víkendové pronájmy, pronájmy na firemní akce, večírky, svatby apod.

Jukebox se dodává včetně mikrofonu, potřebného ke karaoke. Na přání zákazníka můžeme dodat výběr hudební náplně dle žánru (za příplatek).

Po dobu pronájmu zůstávají tržby zákazníkovi. Na přání zákazníka lze nastavit přehrávání zdarma.