Rozměnit papírovky či mince na drobné? Jak snadné.

  • Post Category:Novinky

Určitě se Vám to již několikrát stalo, že jste potřebovali zaplatit regulační poplatek v nemocnici, či jen vhodit pár „drobáků“ do automatu na kafe, ale měli jste jen papírové bankovky? V tu chvíli přichází na řadu, kde si rozměnit?

Pokud chcete rozměnit pár stovek na desetikoruny, někdy stačí zajít do obchodu a slušně poprosit o rozměnění papírových bankovek na kováky. Ale ne vždy jsou v obchodě ochotní Vám peníze vyměnit. Nejenom z důvodu obezřetnosti před výměnou falešných peněz, ale také že sami nemají dostatek drobných mincí na výměnu.

Bezpečný trezor na stěně.

Často jsme se setkávali s dotazy na bezpečnou měničku a proto jsme přišli s novými elektronickými měničkami HIRA. Tyto nové měničky mincí nejsou jen obyčejné. Jsou konstruované jako bezpečný trezor, který umístíte na stěnu, pomocí dodané konstrukce (konzole) a omezíte tím riziko, že by Vám tento elektronický „trezor“ nějaký lapka odcizil. Na výběr máme k dispozici 3 druhy měniček HIRA. Dodatečným bezpečnostním prvkem je pevná ocelová petlice se zámkem, která zamezí násilnému vniknutí.

Rozmění nejen bankovky, ale i mince

Hlavní předností těchto elektronických měniček je to, že umožňují i vkládat mince, které se načítají a podle toho se rozmění na zadanou nominální hodnotu mincí. Už nebudete mít problémy s tím, že do fotbálku, jukeboxu a dalších zařízení je možné vložit jen „desetikoruny“. Stačí jen nastavit měničku na požadované výdejní nominální hodnoty mincí.

Displeje na vrchu měničky upozorní na vloženou hodnotu, nedostatek mincí či plný nebo prázdný zásobník. Elegantním designem také upoutá dostatek pozornosti a nebude jen neotřelým kusem ocelové „bedny“.

Přesvědčte se sami, jaké jsou tyto měničky. Více o každé z nich v detailu.