Profesionální elektronické šipky NERO DARTS

  • Post Category:Novinky

Máte rádi šipky? Chtěli byste si zahrát na profesionálním stroji? Tak přesně proto jsme začali s vlastní výrobou těchto šipkových automatů. Kvalitní česká výroba, servis a profesionální přístup NERO AMUSEMENT.

Profesionální elektronické šipky NERO DARTS

Již nyní Vám můžeme představit naší vlastní novinku z řady zábavních šipkových automatů. Jedná se o prvotřídní výrobek české výroby, tím pádem je zajištěný i kompletní servis a profesionální přístup z naší strany.

Profesionální elektronické šipky: NERO DARTS

Šipkový automat NERO DARTS je konstruován přesně podle daných parametrů pro profesionální elektronické šipky na závody a soutěže a stejně tak jej lze využít i jako klubové či restaurační zábavní zařízení pro vaše hosty.

K dispozici máme 3 barevné varianty dekorů a nebráníme se ani možné výrobě zakázky dle vašich požadavků.

Pronájem šipek: umístěte šipky k vám do provozu

Tyto elektronické šipky NERO DARTS, stejně tak jako naše ostatní elektronické šipky, které nabízíme online v našem katalogu zboží si můžete zakoupit či pronajmout do provozovny.

Kvalitní výroba a profesionální servis šipek

U nás můžete očekávat kvalitní výrobu a profesionální servis. Máte se tedy na co těšit.

NERO DARTS ve třech dekorech: Klasická černá / Bílá bříza / Světlý dub

OBJEDNÁVEJTE ELEKTRONICKÉ ŠIPKY NA NAŠEM WEBU

Zařadili jsme do našeho online katalogu šipky NERO DARTS a již nyní si je můžete objednat. Stačí jen zadat poptávku a domluvit se s naším obchodníkem.

Proč si zvolit NERO DARTS?

Jak již bylo zmíněno výše, naše šipky jsou prvotřídní kvality, jsou vyvíjeny a kompletovány v České republice. A nejen toto jsou skvělé vlastnosti, kvůli kterým jsou tak dobré.