Nová spolupráce s italskou značkou Alberici

  • Post Category:Novinky

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili italskou značku Alberici, se kterou máme nově podepsanou distribuci jejich zařízení.

Tato italská společnost se specializuje na projektování a výrobu automatizací platebních systémů a jejich příslušenství.

  • Elektronické mincovníky
  • třídiče mincí
  • platební a bankovní terminály
  • a mnoho dalších

pro náš obchodní trh, máme k dispozici nejžádanější elektronické mincovníky, náhradní prosvětlené tlačítka a přední ochranné kryty pro mincovníky.

Ferrari mezi hráči na trhu

Jak jistě víte, nejpoužívanějším mincovníkem pro herní automaty, stolní fotbálky, nápojové a výdejní automaty a další zařízení je Comestero RM5.

Comestero nyní prochází obměnou vedení a strategií společnosti a s tím novou dražší cenou.

Proto se snažíme, aby se naši zákazníci nemuseli obávat toho, že budeme také zdražovat a domluvili jsme proto novou distribuci se značkou Alberici, která vyrábí kvalitní a levnější platební systémy a příslušenství, než jejich konkurent Comestero.

Proč kupovat čínu, když tu máme italské Ferrari

Elektronický mincovník Alberici AL66, byl navržen se specifickou architekturou věnovanou sériovému protokolu ccTalk. Je to přímá konkurence známého Comestera RM5.

AL66 je vyroben z vysoce kvalitních polymerů, které poskytují pevnost a udržují optimální podmínky čtení. AL66 je vhodný pro všechny přístroje v zábavním průmyslu, stejně jako pro samoobslužné automaty, jako jsou jídelní a nápojové automaty apod.