Konec nefunkčních zařízení – servis zařízení

  • Post Category:Novinky

Máte-li problém s vaším stolním fotbálkem, nemusíte si zoufat, že je všemu konec. Není vždy potřeba kupovat nový.

S postupem času a využívání různých zařízení, dochází k jejich opotřebení a degradaci. Proto, pokud provozujete zařízení, která jsou tvořena jak z mechanických částí, tak i elektronických součástek, je potřeba čas od času zkontrolovat jejich stav. I auta mají pravidelné servisní prohlídky a je nutné je servisovat. Totéž platí i pro ostatní zařízení nejen v rámci herní techniky a zábavního průmyslu.

Zaseklá nebo ohnutá madla fotbálku? Vyměňte je.

V silné euforii vítězství či zklamání z prohry ve stolním fotbálku, hráči občas neudrží na uzdě své emoce a fotbálek dostane co proto. Co ale poté s rozbitým fotbálkem? Máte rozbité vrchní ochranné sklo, ohnutá madla, či nefunguje světlo?

Službami, které nabízíme, se snažíme uspokojit přání zákazníků a proto je možné od nás zakoupit nejen kvalitní náhradní díly, ale zajistíme také kompletní správu a servis vašich zařízení. A můžete sobě nebo svým zákazníkům dopřát plnohodnotný zážitek ze hry,

Automatické mycí linky, nemocnice či kulturní památky

Naše služby nezasahují jen do zábavního průmyslu. S postupem času a využívání technologií, jsou některé organizace a společnosti nuceni využívat svých služeb za poplatek. Proto musí pro své klienty umožnit jejich poplatky zaplatit. Tyto částky se hradí zejména v elektronických automatech na výdej lístků, platebních terminálech na spouštění mycí linky a dalších možných automatech, jako jsou výdejní automaty pamětních mincí v kulturních památkách. Všechny tyto typy zařízení jsme schopni opravit.

Kvalitní servis

Protože víme, že o zákazníky je třeba se řádně starat, a co víc, děláme to rádi, nabízíme kompletní servis k nejen námi nabízeným zařízením, ale jsme schopni opravit i konkurenční herní zařízení a další příslušenství.

  • servis mincovníků, akceptorů, měniček mincí
  • seřizování elektronických součástí
  • programování
  • čištění
  • servis billiardových, kulečnkových a snooker stolů
  • zajišťujeme potahování zničených pláten
  • servis stolních fotbálků, vzdušných hokejů, elektronických šipek, jukeboxů a mnoho dalších…

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu: obchod@nerotrade.cz
nebo na telefonním čísle: +420 721 518 840