fbpx
E-mail: obchod@nerotrade.cz | Tel: +420 721 518 840 | Adresa: Dolní Bečva 604

Kulečníky jsou jedním z nejpopulárnějších dovednostních sportů mezi širokou veřejností i profesionálními hráči. Tento jedinečná volnočasová zábava může zpestřit chvíle strávené s přáteli v oblíbené hospůdce, či klubu. Základní princip hry spočívá ve šťouchání kulečníkových koulí speciální tyčí zvanou tágo dle pravidel určité hry. Základní výbavou je v první řadě bytelný kulečníkový stůl potažený suknem z vysoce kvalitního materiálu. Ať už jste amatéři, nebo profesionálové, nabízíme vám kvalitu v oblasti kulečníků.

Kulečník rozdělujeme do tří základních druhů: karambol, pool (nebo-li billiard) a snooker. Každý typ má svá specifika. Více se dozvíte v jednotlivých kategoriích, které  Nero Amusement nabízí.

 • BILLIARDY

  BILLIARDY (12)

  Lidově se všem kulečníkům říká Billiard. Jedná se však o nesprávné pojmenování. Pool, nebo-li billiard je ve skutečnosti druh kulečníku. Billiard můžeme směle označit za nejrozšířenější zábavnou hru na světě. Kulečníkový stůl pro billiard je zpravidla opatřen šesti děrami a kvalitním suknem. Můžete potkat i varianty pod názvy Eight-ball, Nine-ball, Ten-bal, Straight-Pool a Bank-Pool. Nabízíme billiardové stoly různých rozměrů, typů…
 • KULEČNÍKY

  KULEČNÍKY (3)

  Kulčník je jedna z velice oblíbených her. Kulečníkové stoly jsou děleny dle typu hry. Záleží jen na Vás, který typ chcete hrát.
 • SNOOKER

  SNOOKER (3)

  V kulečníkové hře zvané Snooker se jedná víceméně o klasický stůl se suknem, k níž také potřebujete tágo. Specifickou vlastností tohoto typu kulečníku je však velikost stolu a rovněž i jeho varianty. Rozdíly jsou i ve velikostech a počtu kulečníkových koulí pro společenskou zábavnou hru. Snooker je u nás méně rozšířeným druhem kulečníku, avšak v zámořských zemích se těší veliké oblibě.
 • PŘÍSLUŠENSTVÍ K BILLIARDU A KULEČNÍKU

  PŘÍSLUŠENSTVÍ K BILLIARDU A KULEČNÍKU (7)

  Všechny doplňky, které potřebujete pro perfektní kulečníkovou hru! Až kulečníku propadnete, velmi rychle pocítíte touhu mít vlastní tágo. Prodej doplňků a příslušenství k billiardu - ke kulečníkové hře Pool, Karambol nebo Snooker . Nabízíme precizně zpracovaná tága, pevné a odolné kulečníkové koule, křídy zabraňující skluzu apodobně. Užijete si tak naplno společenskou volnočasovou hru, kterou bezpochyby kulečník je.